Een combinatie van sportief bezig zijn, en meehelpen om geld in te zamelen voor een goed doel klinkt natuurlijk goed. En dit weekend kan dit! Op zaterdag 26 september en zondag 27 september is het tijd voor de Lions Run en Ride in de omgeving Hoenderloo, tussen de Veluwe. Doel van het hele evenement? Geld inzamelen voor het goede doel Stichting 055 In Beweging.

Stichting 055 in Beweging is een stichting dat zich inzet om volwassenen in de omgeving Apeldoorn in beweging te krijgen, dit doen ze onder andere door mensen financieel te ondersteunen om te sporten. We beginnen met de Lions Run op de 26e. De run zal 4 mile zijn, wat ongeveer gelijk staat aan 6,4 kilometer. Het zal geen wedstrijd worden wie het snelste is, maar voornamelijk een leuke en sportieve dag, met de Stichting 055 In Beweging als centrale doel.

De dag erna, zondag 27 september is het tijd voor de Lions Ride op dezelfde locatie. Dit is de wieler tocht voor hetzelfde goede doel als de Lions Run. Maar bij de Lions Ride staan er 4 verschillende routes op de planning. Als eerste de racefietsen, met de afstanden van 60 en 120 kilometer met de racefiets. Daarnaast is er ook ene route met de gravelbike van 70 kilometer en mountainbike van 40 kilometer.

Heb je geen zin om mee sportief mee te doen, kun je ook een lootje via de website voor de verloting. Via de websites https://www.lionsrunveluwe.nl/ en https://www.lionsrideveluwe.nl/ kan je je aanmelden voor de Ride en Run.