RTV Apeldoorn is een lokale omroep voor de gemeente Apeldoorn. Wij verzorgen programma's op radio, televisie en online. 
RTV Apeldoorn is 24 uur per dag, 7 dagen per week in de lucht met programma's via radio, televisie en internet. Met onze programma's brengen we informatie, cultuur en educatie, gericht op de regio. Vanuit onze radiostudio's worden dagelijks programma's gemaakt door vrijwilligers. Lekker luisteren naar muziek en geïnformeerd worden over ontwikkelingen uit de regio.

Herdenking Canadese Bevrijders bij ‘De Man met de Twee Hoeden’

De jaarlijkse herdenking van de Canadese bevrijders vindt plaats bij het Nationaal Canadees Bevrijdingsmonument ‘De Man met de Twee Hoeden’ aan de Loolaan in Apeldoorn. Tijdens deze plechtigheid staan we stil bij de Canadese militairen die hun leven gaven voor de bevrijding van Nederland. 

De bijeenkomst start om 11.00 uur op zondag 9 november en duurt ongeveer een uur. De muziek wordt verzorgd door de Regimentsfanfare Garde Grenadiers en Jagers van de Koninklijke Landmacht, samen met de City of Apeldoorn Pipes & Drums, die met hun doedelzakken voor een indrukwekkende sfeer zorgen. 

Na de kranslegging is er gelegenheid voor bezoekers om bloemen bij het monument te leggen en persoonlijk stil te staan bij de betekenis van vrijheid. In het bijzonder wordt herdacht dat Canadese militairen hun leven hebben gegeven voor de bevrijding van Nederland. 

 

Heb je een tip of opmerking? Of heb je een foto of video gemaakt? Stuur dan een mail naar: redactie@rtv-apeldoorn.nl.

Zoeken

Steun RTV Apeldoorn


Financieel steuntje voor RTV Apeldoorn - Doneer


Het weer in Apeldoorn

booked.net

Luister Radio Apeldoorn