Van een kennismaking op school naar een bijzondere vriendschap en mooi initiatief. De 18-jarige Daniël en de 17-jarige Noah maakten 2 jaar geleden kennis met elkaar op het Walterbosch van het Veluws College in Apeldoorn. Toen de moeder van Daniël ernstig ziek werd en in contact kwam met Stichting ‘Kleef! besloten de vrienden in actie te komen voor de organisatie.

Tijdens de Kleef Run & Walk van zaterdag 19 september bij AV’ 34 liepen zij samen 10 kilometer. Voor hun deelname startten ze een sponsoractie. Binnen 1 dag was er al 1.000 euro binnengehaald. Door familie, vrienden, de jongerenraad en Amnesty-jongeren liep het bedrag uiteindelijk op tot 2.950 euro.

Vorige week bezorgden Daniël en Noah de opbrengst bij Theo Veeneman, voorzitter van Stichting ‘kLEEF!. Hij verteld maandag 5 oktober in de Matinee hierover.